Voorraad woningen; gemiddeld oppervlak; woningtype, bouwjaarklasse, regio
| Woningtype | Bouwjaarklasse | Regio's | Perioden | Beginstand woningvoorraad (aantal) | Gemiddelde oppervlakte (m2) |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | Totaal | Nederland | 2012 | 7.386.743 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2013 | 7.449.298 | 120 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2014 | 7.535.316 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2015 | 7.587.964 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2016 | 7.641.323 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2017 | 7.686.178 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2018 | 7.740.984 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2019 | 7.814.912 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2020 | 7.891.786 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2021 | 7.966.331 | 119 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2022 | 8.045.580 | 120 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2023 | 8.125.229 | 120 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2024 | 8.204.049 | 120 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2025 | 8.274.478 | 120 |
| Totaal | Totaal | Nederland | 2026 | 8.344.953 | 120 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2012 | 772.104 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2013 | 771.736 | 135 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2014 | 781.292 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2015 | 785.326 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2016 | 788.884 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2017 | 792.430 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2018 | 796.356 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2019 | 802.097 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2020 | 807.876 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2021 | 814.261 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2022 | 820.520 | 135 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2023 | 827.237 | 136 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2024 | 832.867 | 136 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2025 | 836.850 | 136 |
| Totaal | Totaal | Noord-Nederland (LD) | 2026 | 841.131 | 135 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2012 | 1.485.826 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2013 | 1.504.734 | 130 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2014 | 1.518.500 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2015 | 1.530.620 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2016 | 1.542.330 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2017 | 1.549.652 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2018 | 1.560.427 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2019 | 1.577.836 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2020 | 1.594.895 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2021 | 1.612.176 | 128 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2022 | 1.628.674 | 128 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2023 | 1.644.939 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2024 | 1.662.092 | 129 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2025 | 1.677.444 | 128 |
| Totaal | Totaal | Oost-Nederland (LD) | 2026 | 1.692.201 | 128 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2012 | 3.568.335 | 106 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2013 | 3.596.393 | 106 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2014 | 3.636.076 | 105 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2015 | 3.661.234 | 105 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2016 | 3.689.052 | 105 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2017 | 3.712.700 | 105 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2018 | 3.738.798 | 106 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2019 | 3.775.050 | 106 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2020 | 3.815.173 | 106 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2021 | 3.851.851 | 106 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2022 | 3.891.537 | 106 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2023 | 3.930.019 | 107 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2024 | 3.969.640 | 107 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2025 | 4.007.042 | 107 |
| Totaal | Totaal | West-Nederland (LD) | 2026 | 4.043.500 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2012 | 1.560.443 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2013 | 1.576.411 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2014 | 1.599.446 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2015 | 1.610.784 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2016 | 1.621.032 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2017 | 1.631.393 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2018 | 1.645.403 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2019 | 1.659.929 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2020 | 1.673.842 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2021 | 1.688.043 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2022 | 1.704.849 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2023 | 1.723.034 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2024 | 1.739.450 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2025 | 1.753.142 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Nederland (LD) | 2026 | 1.768.120 | 133 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2012 | 35 | 156 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2013 | 24 | 143 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2014 | 2 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2015 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2016 | 25 | 46 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2017 | 3 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2018 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2019 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2020 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2021 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2022 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2023 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2024 | ||
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2025 | ||
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (LD) | 2026 | 1 | . |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2012 | 265.332 | 134 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2013 | 267.466 | 133 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2014 | 271.087 | 131 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2015 | 272.774 | 130 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2016 | 274.719 | 130 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2017 | 276.727 | 129 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2018 | 277.113 | 129 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2019 | 279.662 | 129 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2020 | 282.047 | 128 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2021 | 285.012 | 128 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2022 | 287.568 | 129 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2023 | 290.562 | 129 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2024 | 292.812 | 129 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2025 | 294.248 | 129 |
| Totaal | Totaal | Groningen (PV) | 2026 | 296.186 | 126 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2012 | 287.340 | 132 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2013 | 289.380 | 134 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2014 | 292.180 | 135 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2015 | 294.169 | 135 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2016 | 295.540 | 136 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2017 | 296.463 | 136 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2018 | 298.425 | 136 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2019 | 300.238 | 136 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2020 | 302.578 | 136 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2021 | 304.693 | 137 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2022 | 306.633 | 139 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2023 | 308.768 | 139 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2024 | 310.787 | 139 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2025 | 312.294 | 139 |
| Totaal | Totaal | Fryslân (PV) | 2026 | 313.848 | 139 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2012 | 219.432 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2013 | 214.890 | 138 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2014 | 218.025 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2015 | 218.383 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2016 | 218.625 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2017 | 219.240 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2018 | 220.818 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2019 | 222.197 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2020 | 223.251 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2021 | 224.556 | 137 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2022 | 226.319 | 139 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2023 | 227.907 | 140 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2024 | 229.268 | 140 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2025 | 230.308 | 140 |
| Totaal | Totaal | Drenthe (PV) | 2026 | 231.097 | 141 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2012 | 482.572 | 127 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2013 | 485.391 | 128 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2014 | 487.577 | 128 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2015 | 490.227 | 128 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2016 | 493.757 | 128 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2017 | 497.361 | 128 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2018 | 499.951 | 128 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2019 | 505.343 | 128 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2020 | 510.296 | 129 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2021 | 514.993 | 129 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2022 | 518.558 | 129 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2023 | 522.916 | 130 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2024 | 527.085 | 131 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2025 | 531.840 | 131 |
| Totaal | Totaal | Overijssel (PV) | 2026 | 536.642 | 131 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2012 | 158.061 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2013 | 159.496 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2014 | 161.512 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2015 | 162.731 | 125 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2016 | 162.918 | 125 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2017 | 164.229 | 127 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2018 | 166.487 | 127 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2019 | 169.237 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2020 | 172.227 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2021 | 174.659 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2022 | 178.000 | 125 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2023 | 181.165 | 124 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2024 | 184.425 | 121 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2025 | 187.199 | 121 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (PV) | 2026 | 189.736 | 120 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2012 | 845.193 | 131 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2013 | 859.847 | 131 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2014 | 869.411 | 131 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2015 | 877.662 | 130 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2016 | 885.655 | 130 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2017 | 888.062 | 130 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2018 | 893.989 | 131 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2019 | 903.256 | 130 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2020 | 912.372 | 130 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2021 | 922.524 | 127 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2022 | 932.116 | 128 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2023 | 940.858 | 128 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2024 | 950.582 | 129 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2025 | 958.405 | 129 |
| Totaal | Totaal | Gelderland (PV) | 2026 | 965.823 | 129 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2012 | 528.124 | 117 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2013 | 534.592 | 117 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2014 | 539.078 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2015 | 543.473 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2016 | 548.114 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2017 | 554.305 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2018 | 557.564 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2019 | 578.906 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2020 | 585.924 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2021 | 593.799 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2022 | 601.096 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2023 | 608.195 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2024 | 614.559 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2025 | 620.062 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (PV) | 2026 | 625.991 | 114 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2012 | 1.253.521 | 101 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2013 | 1.262.787 | 101 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2014 | 1.278.533 | 101 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2015 | 1.287.671 | 101 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2016 | 1.300.093 | 101 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2017 | 1.307.351 | 101 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2018 | 1.318.336 | 101 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2019 | 1.334.099 | 101 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2020 | 1.348.750 | 102 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2021 | 1.359.800 | 102 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2022 | 1.376.949 | 102 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2023 | 1.392.040 | 102 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2024 | 1.405.033 | 103 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2025 | 1.420.068 | 103 |
| Totaal | Totaal | Noord-Holland (PV) | 2026 | 1.434.811 | 103 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2012 | 1.605.446 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2013 | 1.618.645 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2014 | 1.636.097 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2015 | 1.647.422 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2016 | 1.657.234 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2017 | 1.666.690 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2018 | 1.677.634 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2019 | 1.675.517 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2020 | 1.692.888 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2021 | 1.709.692 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2022 | 1.724.095 | 105 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2023 | 1.739.207 | 105 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2024 | 1.757.692 | 106 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2025 | 1.773.458 | 106 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Holland (PV) | 2026 | 1.787.453 | 106 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2012 | 181.244 | 121 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2013 | 180.369 | 122 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2014 | 182.368 | 121 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2015 | 182.668 | 121 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2016 | 183.611 | 121 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2017 | 184.354 | 122 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2018 | 185.264 | 122 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2019 | 186.528 | 122 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2020 | 187.611 | 123 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2021 | 188.560 | 123 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2022 | 189.397 | 125 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2023 | 190.577 | 127 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2024 | 192.356 | 127 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2025 | 193.454 | 127 |
| Totaal | Totaal | Zeeland (PV) | 2026 | 195.245 | 127 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2012 | 1.050.418 | 132 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2013 | 1.062.383 | 132 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2014 | 1.078.782 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2015 | 1.087.416 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2016 | 1.096.399 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2017 | 1.104.296 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2018 | 1.116.102 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2019 | 1.128.847 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2020 | 1.140.611 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2021 | 1.151.426 | 132 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2022 | 1.164.414 | 132 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2023 | 1.178.274 | 132 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2024 | 1.190.837 | 132 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2025 | 1.201.653 | 132 |
| Totaal | Totaal | Noord-Brabant (PV) | 2026 | 1.213.458 | 131 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2012 | 510.025 | 140 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2013 | 514.028 | 139 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2014 | 520.664 | 138 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2015 | 523.368 | 138 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2016 | 524.633 | 138 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2017 | 527.097 | 138 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2018 | 529.301 | 137 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2019 | 531.082 | 137 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2020 | 533.231 | 137 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2021 | 536.617 | 137 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2022 | 540.435 | 137 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2023 | 544.760 | 138 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2024 | 548.613 | 138 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2025 | 551.489 | 137 |
| Totaal | Totaal | Limburg (PV) | 2026 | 554.662 | 137 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2012 | 35 | 156 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2013 | 24 | 143 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2014 | 2 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2015 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2016 | 25 | 46 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2017 | 3 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2018 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2019 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2020 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2021 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2022 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2023 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2024 | ||
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2025 | ||
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (PV) | 2026 | 1 | . |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2012 | 68.173 | 149 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2013 | 68.205 | 148 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2014 | 68.883 | 143 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2015 | 69.232 | 142 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2016 | 69.426 | 141 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2017 | 69.570 | 141 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2018 | 64.154 | 139 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2019 | 64.267 | 139 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2020 | 64.431 | 139 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2021 | 64.481 | 140 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2022 | 64.617 | 140 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2023 | 64.946 | 138 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2024 | 65.311 | 137 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2025 | 65.542 | 137 |
| Totaal | Totaal | Oost-Groningen (CR) | 2026 | 65.871 | 138 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2012 | 22.192 | 143 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2013 | 22.320 | 142 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2014 | 22.690 | 140 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2015 | 22.739 | 140 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2016 | 22.802 | 140 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2017 | 22.763 | 140 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2018 | 22.853 | 139 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2019 | 22.912 | 139 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2020 | 22.952 | 139 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2021 | 23.083 | 139 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2022 | 23.177 | 142 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2023 | 23.587 | 141 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2024 | 23.616 | 141 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2025 | 23.649 | 141 |
| Totaal | Totaal | Delfzijl en omgeving (CR) | 2026 | 23.889 | 141 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2012 | 174.967 | 127 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2013 | 176.941 | 126 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2014 | 179.514 | 125 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2015 | 180.803 | 125 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2016 | 182.491 | 124 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2017 | 184.394 | 124 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2018 | 190.106 | 125 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2019 | 192.483 | 124 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2020 | 194.664 | 124 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2021 | 197.448 | 124 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2022 | 199.774 | 124 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2023 | 202.029 | 125 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2024 | 203.885 | 125 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2025 | 205.057 | 124 |
| Totaal | Totaal | Overig Groningen (CR) | 2026 | 206.426 | 121 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2012 | 148.548 | 127 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2013 | 149.433 | 128 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2014 | 147.779 | 128 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2015 | 148.836 | 129 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2016 | 149.548 | 129 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2017 | 150.168 | 130 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2018 | 149.067 | 129 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2019 | 149.997 | 129 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2020 | 151.788 | 128 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2021 | 152.754 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2022 | 153.873 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2023 | 155.352 | 135 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2024 | 156.657 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2025 | 157.222 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Friesland (CR) | 2026 | 157.875 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2012 | 47.812 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2013 | 48.780 | 148 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2014 | 61.139 | 148 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2015 | 61.663 | 148 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2016 | 61.831 | 148 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2017 | 62.004 | 149 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2018 | 64.682 | 150 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2019 | 65.124 | 150 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2020 | 65.466 | 150 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2021 | 65.961 | 150 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2022 | 66.351 | 149 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2023 | 66.458 | 151 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2024 | 66.630 | 151 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2025 | 67.004 | 151 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Friesland (CR) | 2026 | 67.347 | 151 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2012 | 90.980 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2013 | 91.167 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2014 | 83.262 | 136 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2015 | 83.670 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2016 | 84.161 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2017 | 84.291 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2018 | 84.676 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2019 | 85.117 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2020 | 85.324 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2021 | 85.978 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2022 | 86.409 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2023 | 86.958 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2024 | 87.500 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2025 | 88.068 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Friesland (CR) | 2026 | 88.626 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2012 | 84.431 | 138 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2013 | 83.576 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2014 | 84.187 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2015 | 84.347 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2016 | 84.365 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2017 | 85.045 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2018 | 85.753 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2019 | 86.259 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2020 | 87.028 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2021 | 87.609 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2022 | 88.296 | 140 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2023 | 88.771 | 143 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2024 | 89.400 | 144 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2025 | 89.855 | 144 |
| Totaal | Totaal | Noord-Drenthe (CR) | 2026 | 89.969 | 144 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2012 | 79.710 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2013 | 75.396 | 136 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2014 | 76.304 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2015 | 76.242 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2016 | 76.174 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2017 | 75.644 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2018 | 76.009 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2019 | 76.353 | 132 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2020 | 76.237 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2021 | 76.332 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2022 | 76.969 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2023 | 77.659 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2024 | 78.066 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2025 | 78.257 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Drenthe (CR) | 2026 | 78.564 | 137 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2012 | 55.291 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2013 | 55.918 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2014 | 57.534 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2015 | 57.794 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2016 | 58.086 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2017 | 58.551 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2018 | 59.056 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2019 | 59.585 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2020 | 59.986 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2021 | 60.615 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2022 | 61.054 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2023 | 61.477 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2024 | 61.802 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2025 | 62.196 | 139 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Drenthe (CR) | 2026 | 62.564 | 141 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2012 | 149.694 | 128 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2013 | 150.741 | 130 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2014 | 150.491 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2015 | 151.497 | 130 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2016 | 153.151 | 130 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2017 | 154.596 | 130 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2018 | 156.175 | 130 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2019 | 158.322 | 130 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2020 | 160.274 | 131 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2021 | 162.387 | 132 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2022 | 163.912 | 133 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2023 | 165.510 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2024 | 166.942 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2025 | 168.483 | 134 |
| Totaal | Totaal | Noord-Overijssel (CR) | 2026 | 170.191 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2012 | 64.561 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2013 | 64.688 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2014 | 64.867 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2015 | 65.391 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2016 | 66.392 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2017 | 67.541 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2018 | 67.909 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2019 | 68.741 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2020 | 69.614 | 124 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2021 | 70.101 | 125 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2022 | 70.544 | 126 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2023 | 71.395 | 125 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2024 | 72.118 | 125 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2025 | 72.980 | 125 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Overijssel (CR) | 2026 | 74.002 | 125 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2012 | 268.317 | 127 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2013 | 269.962 | 127 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2014 | 272.219 | 127 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2015 | 273.339 | 127 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2016 | 274.214 | 127 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2017 | 275.224 | 127 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2018 | 275.867 | 128 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2019 | 278.280 | 128 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2020 | 280.408 | 128 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2021 | 282.505 | 128 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2022 | 284.102 | 128 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2023 | 286.011 | 130 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2024 | 288.025 | 131 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2025 | 290.377 | 131 |
| Totaal | Totaal | Twente (CR) | 2026 | 292.449 | 131 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2012 | 269.671 | 129 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2013 | 275.601 | 128 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2014 | 279.092 | 127 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2015 | 281.918 | 127 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2016 | 285.281 | 126 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2017 | 285.293 | 127 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2018 | 286.046 | 128 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2019 | 289.386 | 127 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2020 | 293.144 | 127 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2021 | 297.865 | 123 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2022 | 301.488 | 125 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2023 | 304.947 | 125 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2024 | 308.320 | 125 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2025 | 310.647 | 125 |
| Totaal | Totaal | Veluwe (CR) | 2026 | 313.431 | 125 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2012 | 170.299 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2013 | 172.556 | 145 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2014 | 174.645 | 144 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2015 | 175.576 | 144 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2016 | 176.238 | 143 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2017 | 176.997 | 143 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2018 | 177.868 | 143 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2019 | 179.045 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2020 | 179.906 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2021 | 181.240 | 141 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2022 | 182.651 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2023 | 184.072 | 144 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2024 | 185.639 | 143 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2025 | 186.400 | 143 |
| Totaal | Totaal | Achterhoek (CR) | 2026 | 187.689 | 143 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2012 | 312.086 | 126 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2013 | 317.640 | 126 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2014 | 320.662 | 125 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2015 | 324.379 | 125 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2016 | 327.221 | 125 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2017 | 328.001 | 125 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2018 | 331.348 | 125 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2019 | 334.914 | 125 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2020 | 338.181 | 125 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2021 | 341.144 | 121 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2022 | 344.793 | 120 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2023 | 347.600 | 121 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2024 | 351.208 | 121 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2025 | 355.039 | 120 |
| Totaal | Totaal | Arnhem/Nijmegen (CR) | 2026 | 357.573 | 120 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2012 | 93.137 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2013 | 94.050 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2014 | 95.012 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2015 | 95.789 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2016 | 96.915 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2017 | 97.771 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2018 | 98.727 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2019 | 99.911 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2020 | 101.141 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2021 | 102.275 | 136 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2022 | 103.184 | 136 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2023 | 104.239 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2024 | 105.415 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2025 | 106.319 | 140 |
| Totaal | Totaal | Zuidwest-Gelderland (CR) | 2026 | 107.130 | 140 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2012 | 528.124 | 117 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2013 | 534.592 | 117 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2014 | 539.078 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2015 | 543.473 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2016 | 548.114 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2017 | 554.305 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2018 | 557.564 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2019 | 578.906 | 115 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2020 | 585.924 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2021 | 593.799 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2022 | 601.096 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2023 | 608.195 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2024 | 614.559 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2025 | 620.062 | 114 |
| Totaal | Totaal | Utrecht (CR) | 2026 | 625.991 | 114 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2012 | 159.262 | 123 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2013 | 160.576 | 123 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2014 | 163.383 | 123 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2015 | 164.485 | 123 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2016 | 165.276 | 123 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2017 | 166.185 | 124 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2018 | 166.967 | 124 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2019 | 167.843 | 124 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2020 | 168.987 | 124 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2021 | 170.721 | 125 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2022 | 172.047 | 128 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2023 | 173.697 | 128 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2024 | 175.041 | 128 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2025 | 176.503 | 128 |
| Totaal | Totaal | Kop van Noord-Holland (CR) | 2026 | 178.219 | 128 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2012 | 102.361 | 113 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2013 | 103.034 | 114 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2014 | 105.025 | 113 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2015 | 108.564 | 113 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2016 | 109.161 | 113 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2017 | 109.926 | 114 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2018 | 111.154 | 114 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2019 | 111.888 | 114 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2020 | 113.021 | 114 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2021 | 114.160 | 114 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2022 | 116.084 | 114 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2023 | 117.472 | 114 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2024 | 118.659 | 116 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2025 | 119.980 | 116 |
| Totaal | Totaal | Alkmaar en omgeving (CR) | 2026 | 120.970 | 116 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2012 | 85.161 | 108 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2013 | 85.749 | 108 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2014 | 87.217 | 107 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2015 | 87.579 | 107 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2016 | 87.912 | 107 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2017 | 88.711 | 107 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2018 | 88.758 | 107 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2019 | 89.300 | 108 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2020 | 89.976 | 108 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2021 | 90.516 | 108 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2022 | 90.983 | 109 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2023 | 91.647 | 109 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2024 | 92.228 | 110 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2025 | 92.914 | 110 |
| Totaal | Totaal | IJmond (CR) | 2026 | 93.324 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2012 | 103.767 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2013 | 104.602 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2014 | 105.712 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2015 | 106.849 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2016 | 107.578 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2017 | 108.104 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2018 | 109.131 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2019 | 107.769 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2020 | 108.806 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2021 | 109.890 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2022 | 110.213 | 111 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2023 | 110.950 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2024 | 112.535 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2025 | 113.542 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Haarlem (CR) | 2026 | 113.766 | 109 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2012 | 71.619 | 105 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2013 | 72.622 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2014 | 73.249 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2015 | 73.245 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2016 | 73.645 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2017 | 74.240 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2018 | 74.828 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2019 | 75.364 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2020 | 75.918 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2021 | 76.033 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2022 | 76.968 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2023 | 77.355 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2024 | 78.116 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2025 | 79.606 | 104 |
| Totaal | Totaal | Zaanstreek (CR) | 2026 | 80.311 | 103 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2012 | 621.572 | 87 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2013 | 624.834 | 87 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2014 | 630.576 | 87 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2015 | 632.971 | 87 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2016 | 642.104 | 87 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2017 | 644.368 | 88 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2018 | 650.678 | 88 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2019 | 664.293 | 88 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2020 | 673.400 | 88 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2021 | 678.785 | 89 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2022 | 690.008 | 89 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2023 | 708.885 | 89 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2024 | 716.058 | 89 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2025 | 724.608 | 89 |
| Totaal | Totaal | Groot-Amsterdam (CR) | 2026 | 734.748 | 90 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2012 | 109.779 | 118 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2013 | 111.370 | 118 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2014 | 113.371 | 117 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2015 | 113.978 | 116 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2016 | 114.417 | 116 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2017 | 115.817 | 116 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2018 | 116.820 | 117 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2019 | 117.642 | 117 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2020 | 118.642 | 117 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2021 | 119.695 | 118 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2022 | 120.646 | 118 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2023 | 112.034 | 120 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2024 | 112.396 | 121 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2025 | 112.915 | 122 |
| Totaal | Totaal | Het Gooi en Vechtstreek (CR) | 2026 | 113.473 | 121 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2012 | 176.485 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2013 | 178.368 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2014 | 180.355 | 108 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2015 | 181.360 | 108 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2016 | 184.115 | 108 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2017 | 186.529 | 108 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2018 | 187.979 | 108 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2019 | 190.310 | 108 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2020 | 192.562 | 108 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2021 | 194.915 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2022 | 197.423 | 109 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2023 | 199.805 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2024 | 202.581 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2025 | 204.980 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie Leiden en Bollenstreek (CR) | 2026 | 206.792 | 110 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2012 | 386.048 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2013 | 390.701 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2014 | 397.755 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2015 | 399.821 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2016 | 402.939 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2017 | 405.971 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2018 | 408.338 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2019 | 412.235 | 100 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2020 | 416.557 | 100 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2021 | 420.639 | 100 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2022 | 423.888 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2023 | 427.730 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2024 | 431.409 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2025 | 434.908 | 101 |
| Totaal | Totaal | Agglomeratie 's-Gravenhage (CR) | 2026 | 437.255 | 102 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2012 | 95.991 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2013 | 96.795 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2014 | 97.579 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2015 | 99.116 | 105 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2016 | 99.898 | 105 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2017 | 100.752 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2018 | 101.327 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2019 | 102.934 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2020 | 103.871 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2021 | 105.447 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2022 | 106.551 | 106 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2023 | 107.917 | 107 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2024 | 109.912 | 107 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2025 | 110.886 | 107 |
| Totaal | Totaal | Delft en Westland (CR) | 2026 | 111.813 | 107 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2012 | 122.399 | 114 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2013 | 123.787 | 114 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2014 | 125.372 | 114 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2015 | 136.298 | 114 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2016 | 137.258 | 114 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2017 | 138.937 | 115 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2018 | 140.730 | 115 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2019 | 142.405 | 115 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2020 | 143.879 | 115 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2021 | 145.694 | 116 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2022 | 147.262 | 117 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2023 | 149.264 | 118 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2024 | 151.055 | 118 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2025 | 152.345 | 119 |
| Totaal | Totaal | Oost-Zuid-Holland (CR) | 2026 | 154.677 | 118 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2012 | 653.552 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2013 | 657.097 | 102 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2014 | 662.068 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2015 | 657.510 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2016 | 658.458 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2017 | 659.055 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2018 | 662.978 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2019 | 665.161 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2020 | 672.375 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2021 | 678.017 | 101 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2022 | 682.509 | 102 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2023 | 686.880 | 102 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2024 | 693.891 | 102 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2025 | 700.523 | 103 |
| Totaal | Totaal | Groot-Rijnmond (CR) | 2026 | 705.959 | 103 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2012 | 170.971 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2013 | 171.897 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2014 | 172.968 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2015 | 173.317 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2016 | 174.566 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2017 | 175.446 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2018 | 176.282 | 108 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2019 | 162.472 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2020 | 163.644 | 107 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2021 | 164.980 | 109 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2022 | 166.462 | 111 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2023 | 167.611 | 111 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2024 | 168.844 | 111 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2025 | 169.816 | 111 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Zuid-Holland (CR) | 2026 | 170.957 | 111 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2012 | 54.770 | 127 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2013 | 52.759 | 130 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2014 | 53.376 | 130 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2015 | 53.523 | 130 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2016 | 53.998 | 129 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2017 | 54.029 | 129 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2018 | 54.156 | 129 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2019 | 54.610 | 129 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2020 | 54.753 | 130 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2021 | 54.850 | 130 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2022 | 54.948 | 132 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2023 | 54.950 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2024 | 55.440 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2025 | 55.742 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zeeuwsch-Vlaanderen (CR) | 2026 | 56.211 | 133 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2012 | 126.474 | 118 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2013 | 127.610 | 118 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2014 | 128.992 | 118 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2015 | 129.145 | 118 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2016 | 129.613 | 118 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2017 | 130.325 | 118 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2018 | 131.108 | 119 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2019 | 131.918 | 119 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2020 | 132.858 | 120 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2021 | 133.710 | 120 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2022 | 134.449 | 122 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2023 | 135.627 | 125 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2024 | 136.916 | 125 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2025 | 137.712 | 125 |
| Totaal | Totaal | Overig Zeeland (CR) | 2026 | 139.034 | 125 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2012 | 267.545 | 125 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2013 | 270.897 | 125 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2014 | 274.637 | 125 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2015 | 276.436 | 125 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2016 | 277.337 | 125 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2017 | 279.474 | 125 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2018 | 281.663 | 124 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2019 | 283.901 | 124 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2020 | 285.958 | 125 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2021 | 287.704 | 126 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2022 | 290.093 | 127 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2023 | 293.471 | 127 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2024 | 296.776 | 127 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2025 | 298.308 | 127 |
| Totaal | Totaal | West-Noord-Brabant (CR) | 2026 | 301.049 | 127 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2012 | 195.277 | 128 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2013 | 197.168 | 128 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2014 | 201.417 | 126 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2015 | 203.368 | 126 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2016 | 204.773 | 125 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2017 | 206.036 | 125 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2018 | 208.862 | 125 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2019 | 211.478 | 125 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2020 | 213.716 | 125 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2021 | 219.146 | 126 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2022 | 221.718 | 126 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2023 | 224.207 | 126 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2024 | 225.945 | 126 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2025 | 228.241 | 126 |
| Totaal | Totaal | Midden-Noord-Brabant (CR) | 2026 | 229.886 | 125 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2012 | 266.435 | 138 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2013 | 269.772 | 138 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2014 | 273.780 | 137 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2015 | 276.414 | 137 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2016 | 278.874 | 137 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2017 | 280.598 | 137 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2018 | 284.100 | 137 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2019 | 287.602 | 137 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2020 | 291.212 | 136 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2021 | 290.680 | 137 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2022 | 293.886 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2023 | 297.278 | 139 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2024 | 300.826 | 138 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2025 | 303.637 | 138 |
| Totaal | Totaal | Noordoost-Noord-Brabant (CR) | 2026 | 307.119 | 138 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2012 | 321.161 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2013 | 324.546 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2014 | 328.948 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2015 | 331.198 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2016 | 335.415 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2017 | 338.188 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2018 | 341.477 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2019 | 345.866 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2020 | 349.725 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2021 | 353.896 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2022 | 358.717 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2023 | 363.318 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2024 | 367.290 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2025 | 371.467 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuidoost-Noord-Brabant (CR) | 2026 | 375.404 | 133 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2012 | 120.046 | 144 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2013 | 120.910 | 144 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2014 | 121.927 | 143 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2015 | 122.612 | 143 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2016 | 122.881 | 143 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2017 | 123.594 | 143 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2018 | 124.132 | 142 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2019 | 124.820 | 142 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2020 | 125.553 | 143 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2021 | 126.563 | 144 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2022 | 127.670 | 144 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2023 | 128.955 | 146 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2024 | 129.884 | 146 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2025 | 130.960 | 146 |
| Totaal | Totaal | Noord-Limburg (CR) | 2026 | 132.165 | 146 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2012 | 103.335 | 148 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2013 | 104.255 | 148 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2014 | 106.057 | 147 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2015 | 106.511 | 147 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2016 | 106.954 | 147 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2017 | 107.065 | 148 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2018 | 107.643 | 148 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2019 | 108.156 | 148 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2020 | 108.974 | 148 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2021 | 109.908 | 147 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2022 | 111.589 | 149 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2023 | 112.630 | 149 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2024 | 113.438 | 149 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2025 | 114.244 | 149 |
| Totaal | Totaal | Midden-Limburg (CR) | 2026 | 115.094 | 150 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2012 | 286.644 | 135 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2013 | 288.863 | 134 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2014 | 292.680 | 133 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2015 | 294.245 | 132 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2016 | 294.798 | 132 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2017 | 296.438 | 132 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2018 | 297.526 | 131 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2019 | 298.106 | 131 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2020 | 298.704 | 131 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2021 | 300.146 | 131 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2022 | 301.176 | 130 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2023 | 303.175 | 130 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2024 | 305.291 | 130 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2025 | 306.285 | 129 |
| Totaal | Totaal | Zuid-Limburg (CR) | 2026 | 307.403 | 129 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2012 | 158.061 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2013 | 159.496 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2014 | 161.512 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2015 | 162.731 | 125 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2016 | 162.918 | 125 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2017 | 164.229 | 127 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2018 | 166.487 | 127 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2019 | 169.237 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2020 | 172.227 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2021 | 174.659 | 126 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2022 | 178.000 | 125 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2023 | 181.165 | 124 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2024 | 184.425 | 121 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2025 | 187.199 | 121 |
| Totaal | Totaal | Flevoland (CR) | 2026 | 189.736 | 120 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2012 | 35 | 156 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2013 | 24 | 143 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2014 | 2 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2015 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2016 | 25 | 46 |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2017 | 3 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2018 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2019 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2020 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2021 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2022 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2023 | 0 | . |
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2024 | ||
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2025 | ||
| Totaal | Totaal | Niet in te delen (CR) | 2026 | 1 | . |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2012 | 12.414 | 154 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2013 | 11.214 | 163 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2014 | 11.173 | 164 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2015 | 11.150 | 164 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2016 | 11.131 | 164 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2017 | 11.145 | 165 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2018 | 11.165 | 165 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2019 | 11.257 | 165 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2020 | 11.179 | 166 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2021 | 11.207 | 166 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2022 | 11.336 | 166 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2023 | 11.428 | 183 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2024 | 11.500 | 185 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2025 | 11.555 | 180 |
| Totaal | Totaal | Aa en Hunze | 2026 | 11.628 | 179 |
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2012 | 4.769 | 156 |
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2013 | 4.857 | 155 |
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2014 | 4.971 | 154 |
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2015 | 5.020 | 154 |
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2016 | 5.031 | 154 |
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2017 | 5.071 | 154 |
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2018 | 5.109 | 154 |
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2019 | ||
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2020 | ||
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2021 | ||
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2022 | ||
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2023 | ||
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2024 | ||
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2025 | ||
| Totaal | Totaal | Aalburg | 2026 | ||
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2012 | 12.267 | 125 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2013 | 12.354 | 126 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2014 | 12.780 | 124 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2015 | 12.803 | 124 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2016 | 12.893 | 124 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2017 | 12.919 | 124 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2018 | 12.888 | 125 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2019 | 13.091 | 125 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2020 | 13.217 | 125 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2021 | 13.284 | 126 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2022 | 13.368 | 126 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2023 | 13.460 | 126 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2024 | 13.698 | 126 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2025 | 13.731 | 126 |
| Totaal | Totaal | Aalsmeer | 2026 | 13.820 | 127 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2012 | 11.504 | 144 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2013 | 11.451 | 144 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2014 | 11.687 | 142 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2015 | 11.775 | 142 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2016 | 11.811 | 142 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2017 | 11.872 | 142 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2018 | 11.922 | 142 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2019 | 11.971 | 143 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2020 | 11.976 | 144 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2021 | 12.028 | 144 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2022 | 12.095 | 144 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2023 | 12.164 | 140 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2024 | 12.212 | 140 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2025 | 12.346 | 139 |
| Totaal | Totaal | Aalten | 2026 | 12.406 | 140 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2012 | 11.663 | 128 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2013 | 11.711 | 132 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2014 | 11.894 | 135 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2015 | 11.917 | 136 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2016 | 11.946 | 138 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2017 | 12.028 | 139 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2018 | 12.075 | 141 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2019 | 12.118 | 141 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2020 | 12.129 | 141 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2021 | 12.181 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2022 | 12.264 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2023 | 12.289 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2024 | 12.376 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2025 | 12.416 | 142 |
| Totaal | Totaal | Achtkarspelen | 2026 | 12.477 | 142 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2012 | 8.083 | 100 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2013 | 8.111 | 101 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2014 | 8.122 | 101 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2015 | 8.138 | 101 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2016 | 8.220 | 101 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2017 | 8.252 | 102 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2018 | 8.276 | 102 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2019 | 8.324 | 102 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2020 | 8.353 | 102 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2021 | 8.408 | 103 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2022 | 8.415 | 109 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2023 | 8.449 | 109 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2024 | 8.473 | 109 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2025 | 8.493 | 110 |
| Totaal | Totaal | Alblasserdam | 2026 | 8.504 | 109 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2012 | 9.822 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2013 | 10.059 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2014 | 10.165 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2015 | 10.167 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2016 | 10.208 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2017 | 10.286 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2018 | 10.333 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2019 | 10.347 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2020 | 10.517 | 127 |
| Totaal | Totaal | Albrandswaard | 2021 | 10.573 | 128 |
| Bron: CBS. | |||||
Tabeltoelichting
Deze tabel bevat gegevens over de kenmerken van de voorraad woningen op 1 januari. De tabel toont de beginstand op 1 januari en de gemiddelde oppervlakte. Deze worden verder uitgesplitst naar bouwjaarklasse, woningtype, landsdelen, provincies, COROP-gebieden en gemeenten.
De gegevens zijn afkomstig uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG). Tot de voorraad woningen worden alle verblijfsobjecten gerekend, die op de peildatum een woonfunctie en een status "in gebruik (niet ingemeten)", "in gebruik", "buiten gebruik" of "verbouwing" hebben.
Gegevens beschikbaar vanaf: 2012
Status van de cijfers:
Alle cijfers zijn definitief.
Wijzigingen per 3 april 2026:
De cijfers van 2026 zijn toegevoegd.
Wanneer komen er nieuwe cijfers?
De nieuwe cijfers worden circa 3 maanden na aanvang van het verslagjaar gepubliceerd.
Toelichting onderwerpen
- Beginstand woningvoorraad
- Woningvoorraad aan het begin van de verslagperiode.
De kleinste binnen één of meer panden gelegen en voor woondoeleinden geschikte eenheid van gebruik, ontsloten via een eigen toegang vanaf de openbare weg, een erf of een gedeelde verkeersruimte.
Voorbeelden zijn vrijstaande woningen, eengezinswoningen, flat- of portiekwoningen, studentenhuizen.
Alle verblijfsobjecten met minimaal een woonfunctie en eventueel een of meer andere gebruiksfuncties worden als woning aangemerkt. - Gemiddelde oppervlakte
- Gemiddelde gebruiksoppervlakte van woningen (verblijfsobject met minstens een woonfunctie).
Alleen woningen met een oppervlakte vanaf 14 tot en met 2700 m2 worden meegeteld.
De gemiddelde oppervlakte wordt alleen getoond als er minimaal 20 woningen bekend zijn.
De gebruiksruimte kan onderverdeeld worden in ’woonruimte’ en ’overige inpandige ruimte’.
Tot de ‘woonruimte’ behoren de ruimten hoger dan 2 meter die bouwkundig gezien niet slechts als bergruimte bedoeld zijn.
Tot de ‘overige inpandige ruimten’ behoren:
- de ruimten waarvan het hoogste punt tussen 1,50 meter en 2,00 meter hoog is;
- de ruimten die deels lager zijn dan 2,00 meter en deels, maar voor niet meer dan 4,0 m2 aaneengesloten, hoger dan 2,00 meter;
- de ruimten die bouwkundig gezien slechts geschikt zijn als bergruimte. Voorbeelden hiervan zijn een inpandige kelder, fietsenstalling of een garage;
- een bergzolder, dat wil zeggen een zolder die alleen toegankelijk is met wegklapbare, opvouwbare of eenvoudig verwijderbare trap en/of een zolder met onvoldoende daglicht (raamoppervlakte kleiner dan 0,5m²) of wanneer sprake is van een niet te belopen zolder.
Voor de exacte definiëring zie NEN 2580.