06-12-2011Artikel
De computerservicebedrijven hebben in het derde kwartaal van 2011 wederom meer omgezet. Voor de vijfde keer op rij groeide hun omzet in vergelijking met hetzelfde kwartaal een jaar eerder. Uit de conjunctuurtest van oktober 2011 blijkt dat het economische klimaat volgens de ondernemers in de computerbranche is verslechterd. Desondanks is er optimisme over de omzetontwikkeling en de werkgelegenheid.
06-09-2011Artikel
In het tweede kwartaal van 2011 is de omzet van de computerservicebedrijven hoger uitgekomen dan een jaar eerder. Dit is het vierde achtereenvolgende kwartaal waarin de omzet groeide. Uit de conjunctuurtest van juli 2011 blijkt dat voor het tweede kwartaal per saldo het aantal bedrijven in de computerbranche met een negatief oordeel over het economische klimaat groter was dan voor het eerste kwartaal van dit jaar. Het aantal bedrijven dat voor het derde kwartaal een toename van de omzet verwacht, blijft echter per saldo in de meerderheid. Een kleine meerderheid voorziet ook een uitbreiding van het personeelsbestand. Voor de prijzen verwacht het merendeel van de ondernemers een negatieve ontwikkeling.
21-06-2011Artikel
De omzet van de computerservicebedrijven was in het eerste kwartaal van 2011 hoger dan een jaar eerder. Wel was de omzetstijging kleiner dan in het vorige kwartaal. Uit de Conjunctuurtest van april 2011 blijkt dat het oordeel over het economische klimaat in het tweede kwartaal nagenoeg gelijk is aan dat in het voorgaande kwartaal. Per saldo menen de ondernemers voor de komende periode een omzetgroei te realiseren in hun branche. Daarnaast verwachten zij een prijsstijging van hun producten en een uitbreiding van het personeelsbestand.
08-03-2011Artikel
De computerservicebedrijven hebben in het vierde kwartaal van 2010 een omzetgroei behaald in vergelijking met het laatste kwartaal van 2009. Ten opzichte van het voorgaande kwartaal is de groei zelfs twee keer zo sterk. Uit de conjunctuurtest van januari 2011 blijkt dat het oordeel over het economische klimaat nagenoeg gelijk was aan het voorgaande kwartaal. Per saldo verwachten de ondernemers voor de komende periode een gelijkblijvende omzet. Zij verwachten wel een stijging van de prijzen en een groei van het personeelsbestand in hun branche.